کاربلد خود را متعهد به حفظ منافع کاربران خود می داند و با تاکید بر رعایت حریم خصوصی، به منظور استفاده از امکانات وب سایت جهت ثبت درخواست و نیز به منظور ثبت نظرات و پیشنهادات جهت بهبود کیفیت خدمات به مشتریان خود، نیازمند اطلاعات شخصی از قبیل نام و نام خانوادگی،شماره تماس، آدرس و ایمیل می باشد. و از آنجایی که کلیه فعالیت های کاربلد قانونی بوده و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد، به منظور انجام امور شما و بنا به درخواست شما در مراحل بعدی نیازمند بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت پیگیری امر درخواست شده از سوی کاربران می باشد.

یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، به عنوان تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن ها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آن ها است.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به شخص دیگری واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه آکا را از خود سلب می‌کند.

هرگونه تغییرات آتی در خط مشی حفظ حریم خصوصی کاربلد بر روی وب سایت قرار خواهد گرفت.

در صورت وجود هرگونه سوال لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس:

09152268294

ایمیل:

Email: karbaladco@gmial.com

آدرس :

طبس – خیابان شهید بهشتی جنوبی – مرکز رشد واحدهای فناور